Hakkımızda - tempo havuz

Ara
İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

 
 
 

TEMPO HAVUZ

1995 Yılında   kurulan firmamız Yüzme Havuzu, Sauna, Buhar odası, Spa, Süs Havuzu gibi faaliyet konularında daima önde olmayı hedeflemiş, yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini fayda/fiyat oranı avantajlarını ve taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi geçmişte olduğu gibi gelecekte de amaç edinmiştir.

Taahhütlerinde yine konusunda dünya lideri marka ve malzemelerle dünya normlarında ve günün teknolojisine uygun alternatifleri müşterilerimize sunuyoruz.Yaratıcı ve dinamik TEMPO kadrosu teknolojiyi yakından takip eder ve mutlak müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürür. Biz en iyi bildiğimiz bu yolda ilerlemekte kararlıyız.

Çalışmalarımızda müşterilerimizle uzun süreli ve sorunsuz birliktelikler,sorunlarını en az onlar kadar önemseyip,onlar kadar emek verecek bir kadroyla hizmet vermek temel felsefemizdir. Aynı şekilde müşterilerimizin de  kullanacağı ürünlerimiz ile kalitesini ifade etme avantajını kullanmaya hakları olduğunu düşünüyoruz. Çünkü havuz bir spor, bir eğlence aracı olduğu kadar hijyen ve rahatlık bakımından kusursuz olmak zorunda. Bu kusursuzluğu TEMPO ile keşfetmek çok kolay…

            Firmamız  dalında uzman ve deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

TEMPO size yapım öncesi ve yapım sonrasında her türlü teknik destek, proje ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön